VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

  • Kedy: 30.05.2023, 8:00 - 17:15
  • Kde: Havlíčkova 5625/28, 58601 Jihlava

Prvý ročník Veľkej konferencie regeneratívneho poľnohospodárstva je určený všetkým poľnohospodárom, ktorí sa o tento smer začínajú zaujímať alebo sa s ním stretávajú vo svojej praxi. Akcie sa zúčastnia významné osobnosti z poľnohospodárskej praxe, ktoré vás v diskusiách oboznámia s aktuálnymi výzvami a prístupmi.

Z hostí sa môžete tešiť napríklad na Sarah Singla, ktorá na svojej rodinnej farme hospodári regeneratívne už viac ako 40 rokov. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam vás zoznámi najmä s praktickou stránkou a tiež vám poradí ako využiť novú dotačnú politiku vo váš prospech.

Ďalšími hosťami bude pôdny mikrobiológ Jaroslav Záhora alebo Václav Brant, ktorý vám poodhalí inovatívne technológie v oblasti medziplodín a podsevov. Na konferencii sa stretnete aj s našimi internými odborníkmi, ktorí vám predstavia nami ponúkané riešenia v rámci regeneratívneho poľnohospodárstva. Zaujímavé budú aj skúsenosti našich zákazníkov z praxe.

Kvôli limitovanému počtu miest je nutná registrácia, ktorá je možná do 24.5.2023.

Pozvánku na akciu nájdete TU.

 

Vstupenky na konferenciu:

Vstupenky zakúpite len prostredníctvom platby na účet do 24. 5. 2023.

Sumu 25 EUR (vrátane DPH) zašlite na IBAN CZ9601000000357557840287 (Komerční banka) - KOMBCZPPXXX. Ako variabilný symbol uveďte vaše IČO a do správy príjemcovi napíšete vaše meno a priezvisko, aby sme vám mohli platbu priradiť. 

Kúpa vstupeniek na mieste nebude možná. 

 

Novinky

23 máj

KAM VYRAZIŤ ZA NAŠIMI ODRODAMI V ROKU 2024?

Soufflet Agro Slovensko Vás srdečne pozýva na nasledujúce dni poľa. Pripravili sme si pre Vás zaujímavé prezentácie a predstavenie sortimentu odrôd...

Viac
24 apr

II. VEĽKÁ KONFERENCIA REGENERATÍVNEHO POĽNOHOSPODÁRSTVA

REGISTRÁCIA SPUSTENÁ TU


Regeneratívne poľnohospodárstvo sa stáva čoraz populárnejšou alternatívou tradičných poľnohospodárskych praktík, a to z d...

Viac
Všetky novinky